Kupować narty czy wypożyczać?

sprzęt narciarski
Wypożyczalnia nart

SkiPoint to renomowana wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie, gdzie można spełnić marzenia o szusowaniu na najlepszym sprzęcie. Wiemy, że pewnie każdy chciałby mieć swoją własną parę nart która zapewni mu szybkość na stoku i wzbudzi zazdrość innych narciarzy, ale…cyfry nie kłamią! Okazuje się, że kupno nart, zwłaszcza dla początkującego miłośnika białego szaleństwa, wcale nie jest dobrym rozwiązaniem, w przeciwieństwie do ich wypożyczenia? Dlaczego?

Dobór nart to bardzo indywidualna sprawa. To, czy idealne dla nas narty są typu race, cross, allround czy freeride, możemy odkryć dopiero po kilku wyjeżdżonych sezonach. Tymczasem SkiPoint to wyjątkowa wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie, która oferuje Ci dziesiątki rodzajów nart, kasków, kijków i butów – każdego dnia możesz jeździć na czym innym!

Drugim czynnikiem, sprawiającym, że wypożyczalnia nart to lepsze rozwiązanie, są pieniądze. Kupno dobrych nart to wydatek rzędu nieraz kilku tysięcy złotych. Jeżeli dodasz do tego koszty transportu nart na stok (oraz ubezpieczenie sprzętu, zakup odpowiedniego bagażnika…), I jego serwisowanie (pamiętaj, narty same się nie nasmarują!), okazuje się, że dużo taniej wyniesie Cię jego wypożyczenie. Gwarancja korzystania ze sprzętu narciarskiego, który jest przygotowany i zadbany w 100% sprawia, że warto narty wypożyczyć.

Ostatnim czynnikiem, który powinien Cię przekonać do wypożyczenia nart, jest jego wiek. Sprzęt narciarski starzeje się bardzo szybko. I, nie ukrywajmy, każdy chciałby czasami pojeździć na nartach z najwyższej półki i…nieco zadać szyku na stoku:). Dlatego wypożyczalnia SkiPoint ma w swojej ofercie nowe, jednosezonowe narty oraz kilkanaście modeli nart najwyższej klasy, pełnych technologicznych nowinek, dzięki którym Twoja jazda na stoku stanie się niezapomnianym przeżyciem!