Kupować narty czy wypożyczać?

Instruktor narciarstwa Skipoint
Lekcja z instruktorem

W SkiPoint bardzo lubimy uczyć najmłodszych narciarzy! Dzieci są wyjątkowo chłonne narciarskiej wiedzy, łatwo się uczą i…mogą zacząć swoją przygodę z nartami już od 3 roku życia. Aby nauka jazdy na nartach w Szklarskiej Porębie była dla dziecka wyjątkowym przeżyciem, warto, by odbyła się pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

SkiPoint to przyjazna najmłodszym szkółka narciarska w Szklarskiej Porębie – nasze metody i ćwiczenia są dopasowywane indywidualnie do każdego uczestnika i jego możliwości. Aktywności na stoku przeplatamy beztroskimi zabawami, które sprawiają, że nauka staje się wspaniałą przygodą. W ten sposób każdy maluch będzie w przyjemny i bezpieczny sposób zgłębiać tajniki narciarstwa.

Wszyscy wiemy, że dzieci rosną wyjątkowo szybko – dlatego nasza wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie ma w ofercie szeroką gamę nart dla juniorów w każdym rozmiarze kolorze i fasonie. Koniecznie odwiedźcie nas przed pierwszą jazdą – dobierzemy w 100% dopasowane buty oraz narty dla Waszej pociechy!