nauka jazdy na nartach
Aktualności

Czym się różnimy od innych szkół narciarskich i snowboardowych?

Szkółka narciarska w Szklarskiej Porębie SkiPoint to nowy, w 100% sprawny sprzęt i umiejętności trenerskie, które są najważniejsze. Każdy instruktor, który prowadzi zajęcia to prawdziwy fachowiec i pasjonata. Dodatkowo posiadamy szeroki asortyment – na naszych półkach każdy miłośnik szybkiego szusowania znajdzie nowy sprzęt najwyższej klasy od uznanych na całym świecie producentów – Atomic i Head. Tylko u nas znaleźć można narty i deski snowboardowe, które wyposażone są w technologie stosowane m.in. przez…Formułę1! Tak nowoczesny sprzęt daje gwarancję wykorzystania w pełni warunków na stoku i bezpieczeństwa.

nauka jazdy na nartach

SkiPoint to również jedyna w Szklarskiej Porębie szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis w jednym. Dzięki temu oferujemy kompleksowe usługi i…najlepsze rabaty!

Narciarze, którzy lubią nowinki techniczne, z pewnością docenią naszą kolekcję najnowszych modeli testowych firmy Atomic i Head.

Sprawdźcie, na czym możecie szusować: Atomic Nomad, Atomic SL, Atomic XT, Atomic Bent Chetler oraz Head Worldcup Rebels i.SL, Head Worldcup Rebels i.Speed Pro, Head Supershape i. Speed, Head Supershape i. Magnum, Head Supershape i. Rally!