sweetfocia-z-kursantka-skipoint
Aktualności

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole narciarskie w Szklarskiej Porębie?

Prywatny stok „Moja pierwsza górka” znajduje się zaraz obok naszej wypożyczalni nart. To na nim prowadzone są zajęcia w ramach przedszkola narciarskiego. Wykwalifikowana kadra instruktorska dba zarówno o wysoki poziom merytoryczny zajęć, jak i rozrywkę, niezbędną do tego by dzieci przez cały czas czerpały radość z nauki jazdy na nartach. Organizujemy tory przeszkód, wystawiamy dmuchańce, a w przerwie częstujemy herbatą i ciastkiem. Zostawiając dziecko w naszym przedszkolu narciarskim powierzasz je w dobre ręce.

Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, tak by żadne z dzieci nie ryzykowało i nie czuło, że „odstaje” od grupy oraz by ci, którzy mają już za sobą pierwsze szlify, nie nudzili się w towarzystwie absolutnie początkujących. Szkółka narciarska, która prowadzi zajęcia w grupach, stwarza najmłodszym uczestnikom możliwość „podpatrzenia” kolegów i koleżanek, wspólnego obserwowania wzajemnych postępów. Niekiedy między dziećmi powstaje też zdrowa rywalizacja, która motywuje do doskonalenia swojej techniki – tak samo, jak w każdej innej dyscyplinie sportowej.

Dlaczego warto skierować dziecko na zajęcia pod okiem specjalisty? Narty wymagają bardzo dobrej koordynacji ruchowej, a bezpieczna jazda – wytworzenia sobie odpowiednich nawyków. Ucząc samodzielnie dziecko, nawet będąc samemu dobrym narciarzem, można zapomnieć o ważnych szczegółach, których nauczyło się już wiele lat temu i dziś stosuje się je automatycznie. Nasi instruktorzy bacznie przyglądają się uczestnikom zajęć, zwracając uwagę na wszystkie najważniejsze aspekty techniki jazdy. Proponujemy również profesjonalny serwis nart – niezbędny dla maksymalnego bezpieczeństwa i wygody na stoku.

Do przedszkola narciarskiego bardzo chętnie przyprowadzają swoje dzieci rodzice, gdy wybierają się poszusować na stoku. Gwarantujemy najmłodszym bezpieczne i ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej atmosferze i skutkujące szybkim wzrostem umiejętności. Dobieramy do grup dzieci o zbliżonym poziomie, by zapewnić jak najbardziej satysfakcjonujący przebieg zajęć.