Skipoint Wypożyczalnia

Oferujemy profesjonalny sprzęt narciarski wiodących marek ATOMIC i HEAD. Nasza wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie mieści się zaledwie 50 metrów od największego wyciągu w Polsce “Karkonosze Express”. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz dobór sprzętu do Twojego wzrostu, wagi, stylu jazdy i poziomu zaawansowania. Możemy pochwalić się także najlepszym centrum testowym, w którym zachęcamy do wypróbowania nart najwyższej półki sklepowej typu race, cross i freeride. Cena wypożyczenia nart uzależniona jest od modelu.
Specjalnie dla najmłodszych narciarzy przygotowywaliśmy kącik zabaw, w którym spędzą czas potrzebny do wypełnienia przez Państwa formalności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem wypożyczalni nart w Szklarskiej Porębie!

Cennik sprzętu

Godziny/dni 2 H  4 H 1 DZIEŃ*
KOMPLET DZIECIĘCY 25 PLN 30 PLN 33 PLN
KOMPLET STANDARD 30 PLN 35 PLN 40 PLN
NARTY TESTOWE 50 PLN 60 PLN 60 PLN
KOMPLET SNOWBOARD 30 PLN 35 PLN 40 PLN
NARTY STANDARD 22 PLN 27 PLN 35 PLN
NARTY DZIECIĘCE 20 PLN  25 PLN 30 PLN
SNOWBOARD 22 PLN 27 PLN 35 PLN
BUTY NARCIARSKIE/SNB 15 PLN 18 PLN 20 PLN
KIJE/KASK/GOGLE 10 PLN 12 PLN 15 PLN
       
SKITOURY 6H – 80ZŁ **DOBA – 110 ZŁ
RAKIETY ŚNIEŻNE 6H – 20 ZŁ **DOBA – 40 ZŁ

 

 

*DZIEŃ ROZPOCZYNA SIĘ OD GODZINY WYPOŻYCZENIA DO GODZINY 22.00 TEGO SAMEGO DNIA

** DOBA TO 24 GODZINY OD MOMENTU WYPOŻYCZENIA

Kupować narty czy wypożyczać?

Dobór nart to bardzo indywidualna sprawa. To, czy idealne dla nas narty są typu race, cross, allround czy freeride, możemy odkryć dopiero po kilku wyjeżdżonych sezonach. Tymczasem SkiPoint oferuje Ci dziesiątki modeli nart, kasków, kijków i butów – każdego dnia możesz jeździć na czymś innym!

Drugim czynnikiem, sprawiającym, że wypożyczenie sprzętu to doskonałe rozwiązanie są pieniądze. Kupno dobrych nart to wydatek rzędu nieraz kilku tysięcy złotych. Jeżeli dodasz do tego koszty transportu na stok oraz ubezpieczenie, zakup odpowiedniego bagażnika i jego serwisowanie, okazuje się, że takie rozwiązanie jest dużo tańsze. Gwarancja korzystania ze sprzętu narciarskiego, który jest przygotowany i zadbany w 100% sprawia, że warto go najmować.

Ostatnim czynnikiem, który powinien Cię przekonać to wiek. Sprzęt narciarski starzeje się bardzo szybko. Nie ukrywajmy, każdy chciałby czasami pojeździć na nartach z najwyższej półki i…nieco zadać szyku na stoku:). Dlatego wypożyczalnia SkiPoint ma w swojej ofercie nowe, jednosezonowe narty oraz kilkanaście modeli najwyższej klasy, pełnych technologicznych nowinek, dzięki którym Twoja jazda na stoku stanie się niezapomnianym przeżyciem!

Wypożyczalnia nart SkiPoint czeka na Państwa w swojej siedzibie ul. Turystyczna 25b, Szklarska Poręba. Zapraszamy do współpracy!