Skipoint Wypożyczalnia

Oferujemy profesjonalny sprzęt narciarski wiodących marek ATOMIC i HEAD. Nasza wypożyczalnia nart w Szklarskiej Porębie mieści się zaledwie 50 metrów od największego wyciągu w Polsce “Karkonosze Express”. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz dobór sprzętu do Twojego wzrostu, wagi, stylu jazdy i poziomu zaawansowania. Możemy pochwalić się także najlepszym centrum testowym, w którym zachęcamy do wypróbowania nart najwyższej półki sklepowej typu race, cross i freeride. Cena wypożyczenia nart uzależniona jest od modelu.
Specjalnie dla najmłodszych narciarzy przygotowywaliśmy kącik zabaw, w którym spędzą czas potrzebny do wypełnienia przez Państwa formalności.

Zapraszamy również do spróbowania skituringu w Szklarskiej Porębie. Posiadamy narty turowe marki Head oraz Majesty. Montujemy do nich wiązania pinowe włoskiego producenta ATK model rent me o wadze zaledwie 400 gramów każde! Do tego bardo lekkie buty skiturowe renomowanej marki Roxa o wadze około kilograma każdy, kącie regulacji 62 stopnie i twardości 95.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem wypożyczalni nart w Szklarskiej Porębie!

Cennik sprzętu

Godziny/dni2 H 4 H1 DZIEŃ*
KOMPLET DZIECIĘCY
(Narty+buty+kije)
25 PLN30 PLN33 PLN
KOMPLET STANDARD
(Narty+buty+kije)
30 PLN35 PLN40 PLN
NARTY TESTOWE50 PLN60 PLN60 PLN
KOMPLET SNOWBOARD
(Deska+Buty)
30 PLN35 PLN40 PLN
NARTY STANDARD22 PLN27 PLN35 PLN
NARTY DZIECIĘCE20 PLN 25 PLN30 PLN
SNOWBOARD22 PLN27 PLN35 PLN
BUTY NARCIARSKIE/SNB15 PLN18 PLN20 PLN
KIJE/KASK/GOGLE10 PLN12 PLN15 PLN
    
SKITOURY6H – 80ZŁ**DOBA – 110 ZŁ
RAKIETY ŚNIEŻNE6H – 20 ZŁ**DOBA – 40 ZŁ

 

 

Sprawdź też ofertę wypadów skitourowych 
http://www.skipoint.pl/ski-tour/

*DZIEŃ ROZPOCZYNA SIĘ OD GODZINY WYPOŻYCZENIA DO GODZINY 22.00 TEGO SAMEGO DNIA

** DOBA TO 24 GODZINY OD MOMENTU WYPOŻYCZENIA

Kupować narty czy wypożyczać?

Dobór nart to bardzo indywidualna sprawa. To, czy idealne dla nas narty są typu race, cross, allround czy freeride, możemy odkryć dopiero po kilku wyjeżdżonych sezonach. Tymczasem SkiPoint oferuje Ci dziesiątki modeli nart, kasków, kijków i butów – każdego dnia możesz jeździć na czymś innym!

Drugim czynnikiem, sprawiającym, że wypożyczenie sprzętu to doskonałe rozwiązanie są pieniądze. Kupno dobrych nart to wydatek rzędu nieraz kilku tysięcy złotych. Jeżeli dodasz do tego koszty transportu na stok oraz ubezpieczenie, zakup odpowiedniego bagażnika i jego serwisowanie, okazuje się, że takie rozwiązanie jest dużo tańsze. Gwarancja korzystania ze sprzętu narciarskiego, który jest przygotowany i zadbany w 100% sprawia, że warto go najmować.

Ostatnim czynnikiem, który powinien Cię przekonać to wiek. Sprzęt narciarski starzeje się bardzo szybko. Nie ukrywajmy, każdy chciałby czasami pojeździć na nartach z najwyższej półki i…nieco zadać szyku na stoku:). Dlatego wypożyczalnia SkiPoint ma w swojej ofercie nowe, jednosezonowe narty oraz kilkanaście modeli najwyższej klasy, pełnych technologicznych nowinek, dzięki którym Twoja jazda na stoku stanie się niezapomnianym przeżyciem!

Wypożyczalnia nart SkiPoint czeka na Państwa w swojej siedzibie ul. Turystyczna 25b, Szklarska Poręba. Zapraszamy do współpracy!

Serwis sprzętu narciarskiego w Szklarskiej Porębie

Odpowiednio przygotowany sprzęt narciarski wpływa na bezpieczeństwo oraz efekty szusowania po stoku. Dodatkowo pozwala cieszyć się przyjemnością z jazdy oraz w pełni wykorzystać jego możliwości. Dobrze wykonany serwis nart i snowboardu to nie tylko nasmarowanie  “świeczką”, ale:

  • zaklejenie ślizgu w przypadku ubytków na nim, mające na celu poprawienie poślizgu narty,
  • odkrycie żywej warstwy ślizgu, która lepiej chłonie smar, dzięki czemu dłużej utrzymuje się on na narcie,
  • naostrzenie krawędzi pod odpowiednim kątem w stosunku do umiejętności narciarza,
  • nasmarowanie ślizgu odpowiednim do panujących warunków smarem, koniecznie na gorąco.

Kompleksowo i profesjonalnie zajmiemy się renowacją całego sprzętu narciarskiego. Nasz serwis nart w Szklarskiej Porębie tworzy zespół przeszkolonych serwisantów posiadających imienne certyfikaty firmy TOKO. Każdą usługę wykonujemy ręcznie wykorzystując wysokiej jakości akcesoria firmy TOKO.

Dlaczego TOKO?

Nowoczesność: Marka ta zawsze wyprzedzała innych producentów w odkrywaniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i nowych technologii. Wszystko dzięki odpowiedniemu prowadzeniu i rozwijaniu od początku istnienia firmy, własnego laboratorium badawczego.

Sport wyczynowy: Od pierwszych kontaktów ze sportowcami, aż do dzisiaj, TOKO pielęgnuje ścisłe kontakty z zawodnikami i trenerami narciarstwa. Ich wiedza i doświadczenie leżą u podstaw wielu odkryć i ciągłego rozwoju produktów TOKO. W efekcie korzystają z tego wszyscy miłośnicy narciarstwa biegowego, zjazdowego i snowboardu.

 

Cennik usług serwisowych:

Smarowanie nart20 PLN
Ostrzenie nart40 PLN
Smarowanie + ostrzenie50 PLN
Ustawienie wiązań narciarskich5 PLN
Regeneracja ślizgu Cena ustalana indywidualnie
Smarowanie snowboardu30 PLN
Ostrzenie snowboardu40 PLN
Smarowanie+ostrzenie snowboardu60 PLN
Ustawienie wiązań snowboardu5 PLN
Regeneracja ślizguCena ustalana indywidualnie

Zapraszamy do naszego serwisu nart SkiPoint w Szklarskiej Porębie.