OFERTA NA SEZON 2020/21

nauka jazdy na nartach

Zapraszamy na lekcje z Twoim indywidualnym instruktorem najmłodszych, młodzież i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

  • Wszyscy Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia PZN/S lub MENiS. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że są w dobrych rękach.
  • Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie, także w języku angielskim.
  • Profesjonalne i indywidualne podejście do Kursanta
  • Pomoc i doradztwo przy doborze właściwego sprzętu.

Zdarza się, że decydując się na pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem wolą Państwo uczyć się sami, główne ze względu na kwestie finansowe. Niestety podczas samodzielnych prób często traci się motywację do nauki i nabiera złych nawyków, których pozbycie się wymaga większego zaangażowania czasowego, niż przy nauce z instruktorem od pierwszych kroków. Finalnie okazuje się, że zainwestowanie w lekcje w szkole Skipoint dla osoby początkującej jest mniej obciążające finansowo, niż późniejsze korygowanie błędów, zajmuje mniej czasu i sprawia, że nauka jest przyjemnością, na czym najbardziej zależy nam podczas urlopu. Instruktor wykorzysta szereg ćwiczeń prowadzących do jak najszybszej i jak najefektywniejszej nauki. Chcemy, aby przez cały czas trwania kursu czerpali Państwo przyjemność ze spędzania czasu na stokach Ski Areny Szrenica.

Uwaga!!! Nasi kursanci mają rabat na sprzęt w Naszej wypożyczalni.

Lekcje indywidualne

ILOŚĆ OSÓB1 GODZINAPAKIET 5 H
MŁODZIEŻ I DOROŚLIMŁODZIEŻ I DOROŚLI MŁODZIEŻ I DOROŚLI
1 OSOBA100 PLN450 PLN
2 OSOBY140 PLN650 PLN
3 OSOBY160 PLN720PLN
4 OSOBY180 PLN800 PLN

 

 

!!UWAGA!! Godzina lekcyjna trwa 55 minut

Zapisz się na zajęcia online tutaj !

W przypadku szkolenia na „Mojej pierwszej górce” karnet na lekcję gratis.

Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu narciarskiego, karnetów na wyciąg, ubezpieczenia.

Ważne:Nie odpowiadamy za niepunktualne stawienie się kursanta na lekcję. Czas zajęć liczony jest od godziny na którą lekcja była umówiona.

  • Rezerwując zajęcia Klient zobowiązuje się zapłacić za cały zarezerwowany przez siebie czas, skrócenie zajęć przez Klienta nie jest podstawą do obniżenia ceny zarezerwowanych zajęć. 

 

Przedszkole narciarskie

1 OSOBA1 ZAJĘCIAPAKIET 5 DNI
3 H (10-13)130 ZŁ550 ZŁ
4 H (10-14)140 ZŁ600 ZŁ

                                                                                                                                 

Od sezonu 2017/18 zapraszamy wszystkie dzieci do przedszkola narciarskiego odbywającego się na „Mojej pierwszej górce”, prywatnym stoku przy wypożyczalni Skipoint. Stok został przygotowany z myślą o najmłodszych, znajdziecie tu wesołe dmuchańce, tory przeszkód oraz uwielbianą przez wszystkich Panią Olę. W programie przedszkola również krótka przerwa na herbatę i coś słodkiego. Zacznij z nami ekscytującą przygodę z nartami!  😀 

Zajęcia w przedszkole prowadzimy na 2 poziomach zaawansowania:

  1. „Raczkujące Dinusie” 
  2. „Rekiny Puchatka”

Raczkujące Dinusie – dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z nartami. Zajęcia prowadzone są na „Mojej Pierwszej Górce” obok naszej bazy. Minimalny wiek dziecka to 5 lat. Celem tej grupy jest zjechanie „Puchatka” pod koniec tygodnia zajęć. 

Rekiny Puchatka – dla dzieci, które znają podstawy (samodzielna jazda pługiem do zatrzymania, skręt pługiem). Zajęcia w pierwszym dniu prowadzone są na „Mojej Pierwszej Górce” obok naszej bazy, kolejne dni spędzamy na „Puchatku” (jeśli instruktor stwierdzi, że grupa powinna jeszcze poćwiczyć wtedy zostajemy na małym stoku).

 

Grupy przedszkolne ruszają w okresie ferii zimowych i trwają od poniedziałku do piątku każdego tygodnia. Istnieje możliwość zakończenia szkolenia wcześniej, jak również można się dopisać do  istniejącej już grupy – warunkiem jest zbliżony poziom zaawansowania kursanta. 

Dla znajomych/rodzin, istnieje możliwość uruchomienia „osobnego” przedszkola, ich terminy są do indywidualnego ustalenia. 

 

Minimalna ilość kursantów wymagana do otworzenia przedszkola to 3 osoby. W przypadku niewystarczającej liczby chętnych zapraszamy na zajęcia indywidualne. 

Zapisz się na przedszkole tutaj !

Ola i kursantka

Cena przedszkola narciarskiego zawiera opiekę licencjonowanego instruktora, szkolenie, herbatę i ciastka w czasie przerwy. W przypadku szkolenia na „Mojej pierwszej górce” karnet na lekcję gratis.

Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia.

Ważne:

  • Nie odpowiadamy za niepunktualne stawienie się kursanta na lekcję. Czas zajęć liczony jest od godziny na którą lekcja była umówiona.
  • Rezerwując zajęcia Klient zobowiązuje się zapłacić za cały zarezerwowany przez siebie czas, skrócenie zajęć przez Klienta nie jest podstawą do obniżenia ceny zarezerwowanych zajęć. 

Wybierając się na narty do Szklarskiej Poręby, najlepszym wyborem będzie szkoła narciarska SkiPoint. Wypożyczalnia nart i serwis oraz lekcje na każdym poziomie trudności sprostają wymaganiom całych rodzin. Prowadzone zajęcia skoncentrowane są m.in. na wytworzeniu i wzmocnieniu dobrych nawyków, ułatwiających przyjemną jazdę na nartach i zwiększających poziom bezpieczeństwa. To bardzo ważne podczas rozpoczynania nauki jazdy na nartach oraz gdy ma się już za sobą pierwsze szlify – jeżeli wykształcona dotychczas technika zawiera jakieś niedoskonałości, nasi instruktorzy pomogą je zniwelować i w pełni cieszyć się szusowaniem po stoku oraz dobieraniem coraz bardziej zaawansowanych tras do jazdy.

Zróżnicowana oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych turystów, jak i rodzin z dziećmi, dla których prowadzone są zajęcia w ramach przedszkola narciarskiego. Wiele osób jest pozytywnie zaskoczonych rosnącymi umiejętnościami ich pociech, które obserwują po powrocie ze stoku. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w sposób gwarantujący ich zaangażowanie i pełną satysfakcję od momentu zapięcia nart do ich ściągnięcia. Kładziemy też duży nacisk na zapewnienie stuprocentowego bezpieczeństwa i zróżnicowanie grup kursantów pod względem dotychczasowych umiejętności.

Do Państwa dyspozycji pozostaje wypożyczalnia nart, w której znajdują się najwyższej jakości modele renomowanych producentów. Oferujemy narty na cały dzień w cenach, które mogą pozytywnie zaskoczyć. Ponadto można każdorazowo decydować się na inny model i przetestować różne rodzaje, a wypożyczany sprzęt jest na bieżąco serwisowany i konserwowany. Specjaliści SkiPoint dobierają odpowiedni egzemplarz uwzględniając wagę, wzrost czy styl jazdy klienta. Do wyboru są m.in. produkty ATOMIC czy HEAD – absolutnych liderów branży.

Szklarska Poręba to największy wyciąg narciarski w Polsce, szereg lokali gastronomicznych z pyszną kuchnią, szeroka oferta obiektów noclegowych i piękne, urzekające krajobrazy. Urlop w tym miejscu, spędzony m.in. w towarzystwie instruktorów SkiPoint będzie należał do niezapomnianych!