nauka jazdy na nartach
Zapraszamy na lekcje z Twoim indywidualnym instruktorem najmłodszych, młodzież i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
  • Wszyscy Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia PZN/S lub MENiS. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że są w dobrych rękach.
  • Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie, także w języku angielskim.
  • Profesjonalne i indywidualne podejście do Kursanta
  • Pomoc i doradztwo przy doborze właściwego sprzętu.

Zdarza się, że decydując się na pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem wolą Państwo uczyć się sami, główne ze względu na kwestie finansowe. Niestety podczas samodzielnych prób często traci się motywację do nauki i nabiera złych nawyków, których pozbycie się wymaga większego zaangażowania czasowego, niż przy nauce z instruktorem od pierwszych kroków. Finalnie okazuje się, że zainwestowanie w lekcje w szkole Skipoint dla osoby początkującej jest mniej obciążające finansowo, niż późniejsze korygowanie błędów, zajmuje mniej czasu i sprawia, że nauka jest przyjemnością, na czym najbardziej zależy nam podczas urlopu. Instruktor wykorzysta szereg ćwiczeń prowadzących do jak najszybszej i jak najefektywniejszej nauki. Chcemy, aby przez cały czas trwania kursu czerpali Państwo przyjemność ze spędzania czasu na stokach Ski Areny Szrenica.

Uwaga!!! Nasi kursanci mają rabat na sprzęt w wypożyczalni SkiPoint.

Lekcje indywidualne

ILOŚĆ OSÓB 1 GODZINA 1 GODZINA RABATOWA
MŁODZIEŻ I DOROŚLI MŁODZIEŻ I DOROŚLI  MŁODZIEŻ I DOROŚLI
1 OSOBA 80 PLN 70 PLN
2 OSOBY 130 PLN 110 PLN
3 OSOBY 15O PLN 130 PLN
4 OSOBY 160 PLN 140 PLN

 

 

 

W przypadku szkolenia na „Mojej pierwszej górce” karnet na lekcję gratis.

Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu narciarskiego, karnetów na wyciąg, ubezpieczenia.

Ważne: Nie odpowiadamy za niepunktualne stawienie się kursanta na lekcję. Czas zajęć liczony jest od godziny na którą lekcja była umówiona.

 

Przedszkole narciarskie

1 OSOBA 3H – 100 PLN 4H – 120 PLN

 

Od sezonu 2017/18 zapraszamy wszystkie dzieci do przedszkola narciarskiego odbywającego się na „Mojej pierwszej górce”, prywatnym stoku przy wypożyczalni Skipoint. Stok został przygotowany z myślą o najmłodszych, znajdziecie tu wesołe dmuchańce, tory przeszkód oraz uwielbianą przez wszystkich Panią Olę. W programie przedszkola również krótka przerwa na herbatę i coś słodkiego. Zacznij z nami ekscytującą przygodę z nartami!  😀 

 

Ola i kursantka

Cena przedszkola narciarskiego zawiera opiekę licencjonowanego instruktora, szkolenie, herbatę i ciastka w czasie przerwy. W przypadku szkolenia na „Mojej pierwszej górce” karnet na lekcję gratis.

Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia.

Ważne: Nie odpowiadamy za niepunktualne stawienie się kursanta na lekcję. Czas zajęć liczony jest od godziny na którą lekcja była umówiona.